Automatyka Hörmann


Jeśli zależy Ci na jak najwyższym poziomie technologii, który zwiększy nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo użytkowania bram i drzwi, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. Oferujemy bowiem najlepsze automatyczne napędy marki Hörmann. Kompatybilne komponenty systemów zapewniają niezwykle bezproblemowe i płynne ich działanie.

Precyzyjne działanie – automatyka firmy Hörmann

Łagodna, a do tego bardzo cicha praca technologicznie zaawansowanego napędu od firmy Hörmann zapewnia jego długoletnią trwałość. Proponujemy bardzo wydolne systemy napędowe zasilane przez przyłącze energetyczne, ale również za pomocą akumulatorów, jak i modułów słonecznych. Brak prądu nie jest już powodem, dla którego nie można skorzystać z automatyki.

Zdalne otwieranie bramy wjazdowej

Dzięki funkcji rozpoznawania przeszkód, system otwierania bramy wjazdowej Hörmann jest niezwykle bezpieczny. Płynna i łagodna praca nie generuje hałasu. Istnieje możliwość korzystania z automatycznej funkcji domykania po upływie określonego czasu.

Napędy do bram garażowych

Sprawnie i wygodnie wjedź do garażu, bez potrzeby wysiadania z auta. Wystarczy nadajnik lub smartfon, by otworzyć bramę za pomocą technologii Bluetooth. Systemy sterowania radiowego oferowane przez Hörmann to nie tylko bezpieczeństwo przesyłanego sygnału.

  • BiSecur jest bezpiecznym systemem, standardowo używanym w bramach garażowych. Kompatybilność BiSecur umożliwia sterowanie również bramą wjazdową, oświetleniem czy drzwiami,
  • Supramatic – szybki wjazd do garażu dzięki nadajnikowi lub smartfonowi, a dodatkowo energooszczędne oświetlenie,
  • Promatic – bezpieczne korzystanie umożliwione dzięki nadajnikowi lub sterownikowi radiowemu połączone z jasnym oświetleniem LED oraz funkcją automatycznego wietrzenia garażu

Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych

Umożliwiamy życie w komfortowych warunkach pozbawionych barier architektonicznych. Idealne rozwiązanie dla osób z niepełnosprawnością lub podeszłych wiekowo. Otwieranie i zamykanie drzwi odbywa się za pomocą nadajników, sterowników oraz poprzez aplikację na smartfonie.