Bramy garażowe Hörmann


Auto również zasługuje na bezpieczne schronienie! Bramy garażowe Hörmann segmentowe i rolowane to gwarancja solidności, trwałości i nowoczesności. Dzięki ogromnemu wyborowi kolorystycznemu każdy klient ma możliwość dopasować idealny model pasujący do stylistyki elewacji jego domu.

Bramy segmentowe Hörmann

Zapewniają oszczędność miejsca dzięki pionowemu lub bocznemu systemowi otwierania i zamykania. Taka konstrukcja daje możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni garażowej i terenu przed nim. Niezwykle funkcjonalne, mogą być instalowane we wszystkich otworach garażowych, zapewniając większy przejazd niż w wypadku bram uchylnych. Świetnie uszczelnione, sprawdzają się doskonale we wszystkich warunkach pogodowych. Hörmann dba o jakość wszystkich elementów konstrukcji oraz poddaje swoje produkty próbom wytrzymałościowym. Dla garaży połączonych z domem lub wykorzystywanych jako warsztat czy miejsce pracy warto rozważyć zakup izolowanych cieplnie wersji. Wszystkie propozycje segmentowych rozwiązań od Hörmanna charakteryzują się:

  • regularnymi odstępami między przetłoczeniami,
  • gładką powierzchnią po zamknięciu,
  • równymi odstępami między kasetonami,
  • jednakową wysokością segmentów,
  • jednorakim wyglądem ościeżnicy i bramy.

Bramy rolowane Rollmatic to oszczędność miejsca

Wersja rolowana zajmuje minimalną ilość miejsca w garażu, pozostawiając wolną przestrzeń na zaparkowanie. Jest wyjątkowo łatwa w montażu i idealna dla małych, ciasnych miejsc, w których nie sprawdzą się bramy podsufitowe i segmentowe. W standardzie rolety posiadają łagodny napęd, pracujący cicho i ostrożnie. W ofercie znajdują się różne opcje wykończenia, dzięki czemu łatwo dopasujesz wygląd do stylistyki domu. Wszystkie z rolowanych modeli są odporne na czynniki zewnętrzne, w tym silny wiatr oraz na ścieranie. Mocowanie na zewnątrz mechanizmu rozwiąże problem braku miejsca wewnątrz pomieszczenia.

Bramy garażowe z drzwiami bocznymi Hörmann

W trosce o harmonijny wygląd architektury Hörmann poleca do prawie wszystkich modeli bram dopasowane drzwi boczne. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie ma potrzeby całkowitego otwarcia. Do prawie każdego modelu można dobrać pasujące wzorem drzwi, dzięki którym zyskuje się szybko dostęp do wnętrza.