Bramy przemysłowe Hörmann


Branża industrialna posiada swoje własne, specyficzne dla niej potrzeby. Firma Hörmann, wychodząc im naprzeciw, stworzyła serię bram w pełni dopasowanych do warunków przemysłowych, wyznaczając najwyższe standardy. Niezależnie od rodzaju montażu, zapewniamy najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Codziennie, na każdym etapie robót, służymy konkretną i fachową pomocą. Doradzamy przy wyborze odpowiednich produktów oraz zapewniamy najlepszy serwis.

Przemysłowe bramy segmentowe marki Hörmann

Z łatwością dopasujesz je do każdego obiektu, niezależnie czy jest nowym budynkiem czy starym poddawanym renowacji. Ten typ otwiera się pionowo, dzięki czemu nie zabiera miejsca przed i za instalacją, a segmenty są chowane na płasko lub skośnie pod dachem, w zależności od jego kształtu. Zakupując bramę przemysłową marki Hörmann masz pewność, że dopasujesz ją idealnie do swoich potrzeb. Dostępne są także z drzwiami wejściowymi czy przeszklone.

Brama z przeszkleniem

Dzięki zastosowaniu odpornego na zarysowania przeszklenia z tworzywa sztucznego DURATEC zagwarantujesz pomieszczeniom ogromną przejrzystość i duży stopień nasłonecznienia. Szyba jest chroniona przed wszelkimi zadrapaniami oraz śladami czyszczenia przez co zachowuje nieskazitelny wygląd przez bardzo długi czas.

Skuteczna izolacja

Segmenty zostały rozdzielone przegrodami termicznymi zapewniającymi skuteczną izolację. Szyby z przegrodami termicznymi minimalizują szansę osadzania się skroplin. Wybierając profil ThermoFrame można dodatkowo zagwarantować sobie do 21% lepszych właściwości izolacyjnych, dzięki oddzieleniu ościeżnicy od ściany oraz lepsze uszczelnienie.

Produkt z widokiem na przyszłość

Wyroby marki Hörmann przeznaczone dla obiektów przemysłowych zostały zaprojektowane z myślą o długim użytkowaniu. Każdy element, nawet najmniejszy, jest niezwykle trwały. W ten sposób unikniesz również konieczności serwisowania czy napraw, co przekłada się na sporą oszczędność. Ekonomiczne bramy przemysłowe Hörmann możesz zamontować z dostosowaniem do architektury. Płaski próg ze stali nierdzewnej zapewni bezpieczeństwo i ułatwi przejazd wózkom.