Drzwi wewnętrzne Hörmann


Połączenie estetyki z funkcjonalnością. Drzwi wewnętrzne Hörmann to najlepsza opcja, na jaką możesz się zdecydować. Ponadczasowa stylistyka oraz wykorzystanie najnowszych technologii sprawiają, że nigdy nie wyjdą z mody ani nie utracą swoich funkcji. Niezwykle trwałe modele z wysokoodporną na uderzenia i temperatury powierzchnią Duradecor zagwarantują Ci bezproblemowe użytkowanie przez długie lata, a nawet przez całe życie.

Drewniane drzwi wewnętrzne od Hörmanna

Wybierając jedną z naszych ofert, otrzymujesz zawsze kompletne wewnętrzne zestawy drzwiowe z przylgą lub bez niej. Wszystkie wersje sprzedawane są z ukrytymi zawiasami, ościeżnicą oraz zamkami i klamkami wykonanymi z nierdzewnej stali. Hörmann proponuje następujące modele wewnętrzne: BaseLine, Stripe, WAT K3 SK2, Concepto, Georgia 1 oraz Groove 29.

Powierzchnia Duradecor

Zastosowana przez firmę Hörmann powierzchnia powstaje jako wynik procesu produkcji, w którym trzy warstwy, okleinę, nośnik i płytę wierzchnią, poddaje się działaniu wysokiego ciśnienia, a następnie sprasowaniu. Dzięki temu powierzchnia zyskuje dużą odporność na uderzenia, ścieranie i działanie wysokich temperatur. Bardzo ścisłe połączenie materiałów pozwala uzyskać lepszą jakość wykończenia, a także łatwość w pielęgnacji. Do wyboru mamy klasyczne kolory, jak biel, szarość, antracyt oraz wersję z okleiną drewnopodobną.

Niezwykle trwała konstrukcja

Rama płyty została wzmocniona płytą wiórową zarówno po stronie zawiasów, jak i po stronie zamka, dzięki czemu drzwi zyskują większą stabilność i trwałość. Trwałość ościeżnic gwarantuje 25- milimetrowy rdzeń z opaską z płyty MDF doskonałej jakości. Drzwi Hörmanna są chronione także przed przenikaniem wilgoci we wnętrze ościeżnicy, dzięki malaminowej powłoce. Są również łatwe w montażu – szorstka powierzchnia pozwala lepiej przylegać piance montażowej.

Sprawny montaż

Sama wytrzymałość powierzchni Duradecor sprawia, że montaż idzie naprawdę gładko. Ułatwiają go również stabilne łączniki naroży. Wyeliminowano konieczność wiercenia dziur, dzięki zastosowaniu połączeń na wkręty. Uszczelki są mocowane fabrycznie i zawsze docięte na odpowiednią długość. Gwarantują nie tylko ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, ale również świetną amortyzację.