Drzwi zewnętrzne Poznań


Na styl domu wpływa wiele elementów. Wśród nich szczególnie warto wyróżnić drzwi wejściowe, ponieważ to właśnie one są prawdziwą wizytówką mieszkania. Ich dobór najbardziej zadecyduje o wyglądzie głównej fasady, dlatego przeglądając poszczególne modele, pod uwagę musisz wziąć zewnętrzną stylistykę swojego mieszkania, by następnie móc jak najlepiej dopasować drzwi wejściowe do własnych preferencji. Warto zadbać o aspekt wizualny, zwłaszcza że ludzie oceniają wzrokiem — dlatego miej to pod uwagę, jeśli liczysz się ze zdaniem swoich gości czy też sąsiadów z Twojej okolicy.

Dobre drzwi wejściowe. Czyli jakie?

Przy wyborze drzwi zewnętrznych na kwestiach wizualnych nigdy się nie kończy, gdyż równie ważnym czynnikiem są parametry techniczne, o których w dużej mierze decyduje użyty w produkcji materiał. Choć niezwykle popularne jest tradycyjne drewno, to trzeba wiedzieć, że jest ono powoli wypierane przez nowocześniejsze komponenty. Jednym z nich jest aluminium, które jest wytrzymalsze i o wiele lżejsze od drewna. Dzięki temu drzwi wejściowe z aluminium są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz surowe warunki pogodowe, a ze względu na mniejszą wagę sam ich montaż nie jest zbyt uciążliwy. Ponadto doskonale spełniają swoją podstawową funkcję, ponieważ stanowią świetną osłonę przed nieproszonymi gośćmi. Co więcej, słyną nie tylko ze swojej niezwykłej odporności, ale również z właściwości izolacyjnych, które zapewniają domownikom niemalże całkowitą ciszę. Ciekawostką jest fakt, że znacznie poprawiają też energooszczędność całego budynku, co będzie miało wpływ na koszty za ogrzewanie zwłaszcza w chłodniejszych okresach. Trwałość, bezpieczeństwo i doskonałe parametry. Czego chcieć więcej?

Profesjonalny montaż drzwi też jest ważny

Poszukując modeli wejściowych, zwróć też uwagę, czy oprócz różnych promocji dana firma oferuje również profesjonalny montaż. My świadczymy tego rodzaju usługi, dlatego po zakupie drzwi chętnie zajmiemy się ich fachową instalacją w Twojej zewnętrznej części elewacji — gwarantujemy precyzję i szybkość. Jeśli jesteś zainteresowany, to rozejrzyj się po naszej ofercie lub skontaktuj się z nami. Obsługujemy Klientów z Poznania i najbliższych okolic. Serdecznie zapraszamy!

Aluminiowe drzwi zewnętrzne ThermoCarbon i ThermoSafe


Aluminiowe drzwi zewnętrzne

Państwa nowe drzwi zewnętrzne powinny być czymś wyjątkowym. Powinny pasować do stylu domu i świadczyć o dobrym guście właścicieli. Takie drzwi powinny spełniać wysokie wymagania z zakresu bezpieczeństwa i charakteryzować się wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej, aby ograniczać straty energii. Aluminiowe drzwi zewnętrzne ThermoSafe i ThermoCarbon mogą Państwo indywidualnie wyposażyć zgodnie z własnym gustem i odpowiednio do architektonicznego stylu dom

Drzwi zewnętrzne ThermoPro i ThermoPlus


Zadaszenie drzwi Hörmann

Drzwi Hörmann ThermoPro i ThermoPlus ze stali są dostępne w szerokim wyborze wzorów. Te niedrogie drzwi zewnętrzne są standardowo wyposażone w bezpieczne ryglowanie wielopunktowe, oszczędzają energię dzięki bardzo dobrej izolacji cieplnej i stanowią niewątpliwie atrakcyjną wizytówkę domu.

Zadaszenia


Third Image

Zamontowane nad wejściem do domu zadaszenie firmy Hörmann sprawdza się podwójnie: chroni domowników i gości przed niepogodą, a poza tym atrakcyjnie wygląda. Oferujemy do wyboru 5 różnych modeli.

  • Optymalnie dostosowane do drzwi zewnętrznych firmy Hörmann.
  • Termin dostawy ok. 4 tygodni.
  • Opcjonalnie z bocznymi osłonami chroniącymi przed wiatrem