Drzwi zewnętrzne Hörmann


Bezpieczeństwo w domu to dla Ciebie podstawa? Dbasz o systemy alarmowe, o kamery… A czy pomyślałeś o solidnych drzwiach? Zainwestowałeś w izolację budynku niemałe pieniądze, a zimno i tak wlatuje przez nieszczelne wejście? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą najlepszych produktów od HÖRMANNA. Ekskluzywne zewnętrzne drzwi wejściowe marki HÖRMANN to gwarancja bezpieczeństwa, ciepła i estetyki!

Stylowe wejście i ergonomiczne rozwiązanie

Miejsce, w którym otwierasz swój dom przed przybyłymi gośćmi stanowi niejako Twoją wizytówkę. Daj się poznać jako osoba dbająca nie tylko o styl i estetykę swojego miejsca zamieszkania, ale również o sprawianie dobrego wrażenia. Wszystkie z zewnętrznych modeli drzwiowych od HÖRMANNA, a mamy zróżnicowany i bogaty wybór ich wzorów, są wyjątkowymi wyrobami utrzymanymi w nowoczesnym wzornictwie. O ich nowoczesności świadczy również zastosowanie najnowszych obecnie technologii. Wyróżniają się pod wieloma względami, przede wszystkim są to:

  • bardzo wysoki poziom izolacji cieplnej,
  • świetne wyciszenie, dzięki izolacji akustycznej,
  • doskonała stabilność,
  • dbałość o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Drzwi stalowe i aluminiowe Hörmann na straży Twego domostwa

HÖRMANN to największy producent drzwi zewnętrznych wejściowych w Europie. Każdy element ich solidnej konstrukcji jest wykonywany przez niego, a całość poddawana testom bezpieczeństwa i wytrzymałości. Zastosowane materiały powodują, że płaszczyzna drzwiowa jest wyjątkowo gładka i nie odstaje od okalającej ją ramy. Poza tym, nawet po wielu latach wyglądają nieskazitelnie, są odporne na czynniki zewnętrzne i niezwykle stabilne.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Większość zewnętrznych modeli wejściowych HÖRMANNA jest standardowo wyposażona w systemy ochronne klasy RC 3, opcjonalnie można nawet zdecydować się na podwyższoną klasę, by zapewnić sobie jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Nie ma to najmniejszego wpływu na estetykę wykonania. Wysoka klasa zabezpieczeń skutecznie zniechęci złodziei nawet już po podjęciu próby włamania. Wbudowane przeszklenie jest również bardzo bezpieczne, w razie zbicia jego odłamki pozostają na miejscu przyczepione do folii. Stanowią zdecydowanie trudną barierę do pokonania dla włamywaczy.